Průvodce tvorbou a střihem videa
(jak natočit a zpracovat své první video)

Video je mnohem názornější, než psaný text. Pokud proto chcete co nejvíce zaujmout, je vhodné začít natáčet videa o tom, co děláte a nabízíte. Pokud to zvládnete, máte šanci oslovit větší počet lidí, než psaným textem. Velkou nevýhodou je, že natočení videa vyžaduje vhodné vybavení. Důležité je také následné zpracování videa. Video je nutné nejprve natočit, následně sestříhat a nakonec je nutné jej někam uložit, aby se na něj mohl podívat někdo jiný. Jsou to tři základní oblasti, které průvodce tvorbou videa probírá.

Původce tvprbou a střihem videa (Jak natočit a zpracovat své první video?)

Co průvodce tvorbou a střihem videa obsahuje?

Průvodce je v současné době v přípravě. Berte proto jeho dále uvedený obsah jen jako orientační. Vše se může změnit. Další informace budou uvedeny později. Čím více lidí si jej takto vyžádá, tím dříve se k jeho dokončení dokopu. Navíc, máte možnost ovlivnit obsah průvodce. Uvítám proto, pokud mi napíšete dole v komentářích vaše návrhy a připomínky, na co bych neměl v průvodci zapomenout. Rozhodně bude zajímavější tvořit obsah průvodce, kde budu mít možnost reagovat na požadavky čtenářů. Sám můžu pokládat některé skutečnosti za samozřejmé, pro mnohé další to může být naopak neznámé. Napište, co vás zajímá, na co hledáte odpověď. Pro inspiraci nabízím dále předběžný obsah průvodce. Ten se může samozřejmě ještě zásadně změnit.

Na úvod

  • Video místo slov (funkce videa)
  • Natáčet kamerou, fotoaparátem, nebo mobilem?

Část 1 - Natočení videa

  • Potřebné vybavení pro natáčení
  • Natáčení videa (interiér/exteriér)
  • Sejmutí obrazovky počítače do videa

Část 2 - Zpracování a střih videa

  • Formáty a konverze videa
  • Programy pro střih videa
  • Střih videa zdarma

Část 3 - Zveřejnění videa

  • Převod videa na YouTube
  • Prodej videa (jak na tom vydělat?)

Jak je možné Průvodce tvorbou a střihem videa získat?

Pokud vás téma průvodce zaujalo, zadejte ve formuláři svůj e-mail. Až bude vše hotovo, rád vám ho (po dokončení!) na zadaný e-mail pošlu. Mezitím budete zařazeni do skupiny čtenářů mých webů, které zajímá podnikání na internetu. Mohou Vám proto být občas a nepravidelně zaslány tipy, jak zřídit a provozovat automatizovaný prodejní web.

Chápu, že někdo nechce svůj e-mail zadat. Snad proto, že se bojí následného masívního spamu. Je pravda, že těmto zájemcům o mého průvodce následně občas pošlu další e-mail s tím, co nového mám pro ně k dispozici, co by mohlo průvodce vhodně doplnit. Předpokládám, že by to nemělo nikomu vadit. Budou to vždy jen informace, které se týkají podnikání na internetu. Informace, které vám ukáží další možnosti online podnikání. V každém e-mailu je přitom možné se okamžitě odhlásit z odesílání dalších e-mailů. Rozhodně se za vás na to nebudu zlobit, pokud se odhlásíte. Nerad bych vás otravoval něčím, co vás nezajímá.

Jaký je další krok?

Zaujalo vás téma průvodce? Pokud ano, zadejte do formuláře e-mail, na který vám ho mám (po dokončení!) poslat. Pokud ne, podívejte se na další průvodce, mám jich ke stažení více. Každý probírá jinou tématiku, každý vám dá jiné znalosti o podnikání na internetu.

Jaký je váš názor, co si o tom myslíte?

Stáhli jste si některého mého průvodce? Našli jste v něm pro vás nové a užitečné informace? Průvodce jsem psal s cílem seznámit zájemce s danou problematikou. Upozornit je na důležité skutečnosti a varovat je před zbytečnostmi. Protože má každý z vás jiné znalosti a požadavky, nebylo to snadné. Uvítám, pokud mi v komentáři dole pod textem napíšete, co vás v průvodci nejvíce zaujalo. Budu také rád za názor, na co jsem zapomněl, nebo co nebylo dostatečně vysvětleno. Vaše názory pomohou zkvalitnit další informace o podnikání na internetu, které pro vás připravuji.

Opt In Image
POKUD CHCETE VĚDĚT VÍCE, ... 🙂

Pokud chcete natočit pro svůj web propagační video, (PŘIPRAVUJI) pro vás Průvodce tvorbou a střihem videa. Pokud zadáte svůj e-mail, po dokončení vám ho na něj pošlu. Podrobné informace ZDE! Zadejte svůj e-mail a klikněte na tlačítko ANO, to mě zajímá. Průvodce Vám bude PO DOKONČENÍ doručen zdarma. Současně budete ihned zařazeni do skupiny čtenářů mých webů, které zajímá podnikání na internetu. Mohou Vám proto být občas zaslány tipy, jak se dá zřídit a provozovat automatizovaný prodejní web (lze se kdykoliv odhlásit).

Napsat komentář